מהי כרטיסיית The123?

כרטיסיית The123 היא כרטיסייה המאפשרת כניסה ושימוש במתקני מרכז הבריאות The123.
כל כרטיסיה מכילה יחידות מימוש באמצעותן ניתן להשתתף בפעילויות המרכז - אימוני EMS, חוגי סטודיו, קבוצות לירידה במשקל, קוסמטיקה, עיסויים ועוד.

יש להודיע על ביטול השתתפות באימון אישי / קבוצתי 24 שעות לפני תחילתו. במידה ולא הועברה הודעה כאמור האימון יחושב כבוצע גם אם הלקוח לא הופיע לאימון או הודיע פחות מ 24 שעות לפני תחילתו כאמור. ההודעה תעשה טלפונית לסניף או דרך החשבון האישי באתר הלקוח/אפליקציה.
אנו מאמינים שעל מנת להגיע לתוצאות יש לבצע תהליך ממוקד ומחייב אל מול תוכנית אימון ועל כן אנו ממליצים לרכוש את אחת מבין הכרטיסיות המאפשרות גם ליהנות ממחיר משתלם במיוחד וגם לראות תוצאה... יחד עם זאת ניתן לרכוש כניסה חד פעמית למגוון השרותים במתחם.
רכישת הכרטיסייה תיעשה באחת מהדרכים הבאות:
אתר החברה.
סניפי הרשת.
אפליקציה ייעודית.
טלפונית במס' 073-7-423-123.
R – כרטיסיה רגילה: (ניתנת להעברה)
B – כרטיסיית בונוס: מוענקת במבצעים שונים של החברה, מבצע חבר מביא חבר, או השתתפות במיזם תתחילו לחיות מחדש (לא ניתנת להעברה).
T – כרטיסיית העברה: כרטיסיה הנוצרת במקרה של העברת יחידות מלקוח אחד ללקוח אחר (לא ניתנת להעברה).
  • לא ניתן להקפיא כרטיסיה. מימוש היחידות ייעשה בהתאם לתוקף הראשוני.
  • כרטיסייה שפג תוקפה, ניתנת להארכה נוספת של עד 60 יום, ללא מתן אפשרות להאריך את הכרטיסייה מעבר לכך ובכפוף לכך כי הלקוח הודיע לפחות חודש ימים מראש על רצונו לאורכה כאמור.
  • כרטיסייה שפג תוקפה והלקוח לא האריך את תוקפה לפחות 30 יום לפני פג תוקפה, אינה ניתנת למימוש כלל ואינה ניתנת להעברה
מרכז The123 מאפשר לבצע שימוש זוגי (בכל הרכב זוגי) בכרטיסיית מימוש אחת ובתנאי ששני בני הזוג יתייצבו במרכז למטרת רישום סדור וחתימה על תקנון. שימוש זוגי כאמור, מאפשר לבצע העברה אחת ללא תשלום נוסף ובכל העברה נוספת תחויב בתשלום עמלה, כפי שיקבע על ידי החברה מעת לעת.
כן . ניתן להעביר יחידות מימוש לכמה חברים שתרצה ללא הגבלה. ההעברה הראשונה הנה ללא עלות. מעבר לכך היא כרוכה בתשלום חד פעמי של 123 ש"ח.
כרטיסיית מימוש במגוון המסלולים תקפה במרכז בו היא נרכשה בלבד ולא ניתנת למימוש בסניף אחר.
כרטיסייה לאחד או יותר ממסלולי המרכז, ניתנת לביטול כל עוד לא מומשה כלל, בתוך 14 יום מיום רכישתה, ואתה זכאי לקבל החזר כספי בניכוי של דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ₪ - לפי הנמוך מבניהם.
לא ניתן לבטל הכרטיסייה לאחר תחילת השימוש בה.
  • מרכזי The123 מעודדים צרכנות הוגנת ע"י מתן אפשרות לבצע העברת בעלות בכרטיסייה בת תוקף.
  • האחריות לאתר את הלקוח הנעבר חלה על הלקוח בלבד ולמרכז לא תהיה כל נגיעה בנושא.
  • במידת רצונו של הלקוח להעביר את כרטיסיית מימוש בת תוקף שרכש, על הלקוח המעביר חלה החובה והאחריות להתייצב במשרדי המרכז יחד עם הלקוח הנעבר ולבצע רישום מסודר הכולל יידוע וחתימה על תקנון זה. ביצוע שלב זה הינו הכרחי לקליטת הלקוח הנעבר במרכז והמרכז לא יאפשר את תחילת הפעילות במרכז ללא שלב זה.
  • האפשרות להעביר כרטיסייה מאדם לאדם ניתנת לביצוע העברה אחת ללא תשלום נוסף והעברה נוספת בתשלום עמלה כפי שתקבע על ידי החברה מעת לעת. העברה כאמור לעיל חלה על כרטיסיות רגילות בלבד ולא חלות על כרטיסיות בונוס (מסומנות באות B במערכת) או כרטיסיות שהועברו מלקוח אחר (מסומנות באות T במערכת).
באתר האינטרנט או באפליקציה תוכל להתעדכן בכל רגע נתון ביתרת יחידות המימוש בכרטיסייה.
שיבוץ ראשוני יעשה עבורך בסניף בהתאם לתוכנית האישית.
ניתן לבצע שינויים בשיבוצים קיימים או לערוך שיבוץ חדש באופן עצמאי דרך אתר/אפליקציית החברה או ישירות מול הסניף.
בהחלט, בגין כל 5 שיבוצים לאימוני EMS, בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00, הנך זכאי לכרטיסיית בונוס הכוללת יחידת מימוש אחת.
מבצע חבר מביא חבר של The123 מאפשר לך לקבל יחידות מימוש במתנה !
הפנית לקוח חדש שרכש כרטיסיה בתשלום במרכז The123 בו אתה חבר? מעולה !
בגין כרטיסיית The123Basic - תקבל יחידת מימוש אחת, בגין כרטיסיית The123Premium - תקבל 5 יחידות מימוש.
ההטבה תקפה במעמד ההצטרפות ואינה מתייחסת למקרים בהם שיתפת חבר שלך בכרטיסיה אותה כבר רכשת.
כן, הגיע הזמן להכיר את מיזם "תתחילו לחיות מחדש".
כל לקוח במרכז המאשר פרסום ותיוג של תמונתו והתוצאות שהשיג בפעילות במרכז בעמוד הפייסבוק של מרכז The123 - מקבל הטבה נוספת של 5 יחידות מימוש במתנה!
כרטיסיית The123Diet היא כרטיסייה אותה ניתן לרכוש רק באם רוכשים את תוכנית הדיאטה הרב תחומית של החברה, המשלבת גם תוספי תזונה, חטיפי בריאות, השתתפות בקבוצות ירידה במשקל ותוכניות אימונים.