פסטורילקס 123

פסטורליקס 123 הינה תמצית צמחים ייחודית ומקורית המשלבת תמצית הזעפרן מוגנת הפטנט ®affron , תמצית זעפרן מרכיב הספרנל, וגאבא (חומצה גאמא-אמינובוטירית).

תיאור

בתקופות לא פשוטות עבורנו רגשית, שבהן אנחנו נמצאים בעיצומו של לחץ רב או שתחושות של מתח וחרדה תוקפות ופוגעות בתפקוד שלנו, כל מה שרובנו רוצים זה קצת שקט ורגיעה – למצוא בעצמנו פינה שלווה כדי שנוכל לחזור לאיזון הנדרש לנו, להירגע, להשתחרר מן הלחץ, המתח והחרדה שבהן אנחנו שרויים במצבים שונים בחיים, כמו גם להצליח להירדם ולישון טוב יותר ובצורה שלווה. לא תמיד פשוט למצוא בעצמנו את הנקודה החשובה הזו, אך יש כמה וכמה רכיבים טבעיים שמחקרים גילו את ההקשר שלהם להיבטים של הרגיעה המיוחלת ואת שיכוך הלחץ, המתח, החרדה והדיכאון.

זעפרן
הזעפרן הוא תבלין משובח ויוקרתי, המופק מן הצלקת של פרח הכורכום התרבותי ומוסיף טעם וריח למאכלים שונים. מלבד זאת, בסקירת מחקרים שפורסמה בשנת 2013 [1] נמצאה צריכת זעפרן כאפקטיבית יותר באופן משמעותי מתרופות-דמה בטיפול בתסמיני דיכאון קלים עד בינונים. במחקר אחר [2] נמצא כי צריכת 30 מ"ג של זעפרן באופן יומיומי אפקטיבית יותר לטיפול בדיכאון מאשר כמה וכמה תרופות קונבנציונליות מוכרות כנגד התופעה. מלבד זאת הוכח מחקרית כי לזעפרן ישנה יכולת לשכך תסמיני תסמונת קדם וסתית אצל נשים [3], לסייע בהעלאת החשק המיני אצל גברים [4] ונשים [5], וכן לצמצם תחושת רעב ולתרום לדיאטה וירידה במשקל עבור נשים[6].
בזעפרן ישנה גם תרכובת נוגדת חמצון בשם ספרנל (Safranal), הנותנת לתבלין הריחני הזה את הארומה המיוחדת שלו. ממחקר שפורסם בשנת 2013 [7] עולה כי ביכולתו של הספרנל לסייע משמעותית בשיפור מצב הרוח, הזיכרון ויכולות הלמידה וכן להגן על מוחנו מפני לחץ חמצוני.

לביצוע הזמנה טלפונית חייגו: 0737-423-123

®affron
מלבד הזעפרן עצמו, ישנה גם תמצית מקורית שלו המוגנת בפטנט ושמה ®affron. תמצית זו נבדקה במחקר [8] שפורסם בשנת 2017, ובו השתתפו 128 נחקרים שדיווחו על מצב רוח ירוד אך לא נמצאו כסובלים מדיכאון. המשתתפים במחקר, שנמשך כ-4 שבועות, חולקו ל-3 קבוצות: משתפי קבוצה 1 צרכו 28 מ"ג ®affron מדי יום, משתתפי קבוצה 2 צרכו 22 מ"ג ®affron מדי יום ומשתתפי הקבוצה 3 צרכו תרופת דמה. ממצאי המחקר העלו כי הנחקרים מקבוצה 1 דיווחו על ירידה משמעותית במצב הרוח הרע ובהופעת תסמינים הקשורים למתח וחרדה, לעומת חברי קבוצה 3.
בנוסף נמצא תמצית ה-®affron יעילה גם להשריית שינה טובה יותר, כך על פי מחקר שפורסם בשנת 2018 [9] ונערך באוניברסיטת קיושו שביפן. המחקר כלל 21 נחקרים בוגרים בריאים, שחולקו ל-2 קבוצות: הראשונה צרכה מדי יום 0.6 מיליגרם ®affron והשנייה צרכה תרופת דמה. בתוצאות הנחקרים מן הקבוצה הראשונה, שדיווחו באופן עצמאי על איכות שנתם, נראתה עלייה משמעותית באיכות השינה לעומת הנחקרים מן הקבוצה השנייה.

גאבא
גאבא (GABA, קיצור של חומצה גאמא-אמינובוטירית) היא חומצה אמינית לא חלבונית הקיימת בכל ממלכת החי, כמו גם בצמחים. מחקר מצא [10] כי בגוף נוטה חומצה זו להיקשר לתאי המוח שונים ולסייע בתיאום פעילותם, וכך היא משפיעה לטובה על היכולת הקוגניטיבית וכן משרה תחושת הירגעות. בנוסף, נמצא גם כי הגאבא מסייעת בהעלאת פעילותם של גלי מוח מסוג אלפא, האחראים להרגעה ולהרפיית הגוף, ומצמצמת את פעילות גלי המוח מסוג בטא הקשורים לפעילות המודעת הסטנדרטית של המוח [11].
מתוצאות מחקר שפורסם בשנת 2011 [12] עולה כי אצל נחקרים שצרכו 100 מ"ל של גאבא מדי יום נרשמה ירידה משמעותית במתח בעת ביצוע של משימות קוגניטיביות ומנטאליות שונות. בנוסף במחקר [13] שנערך בבית החולים האוניברסיטאי בעיר סיאול שבדרום קוריאה נמצא כי משתתפים שנטלו 300 מיליגרם של גאבא כשעה לפני שהלכו לישון, הצליחו להירדם מהר יותר באופן משמעותי ממשתתפי המחקר בקבוצת הביקורת, שנטלו תרופת דמה.

פסטורילקס 123 – כל הרכיבים הטבעיים הללו בבקבוקון אחד
אם ברצונכם לצרוך את הרכיבים הטבעיים הללו שהזכרנו כאן יחדיו בצורה מרוכזת, תוכלו למצוא אותם מאוגדים במוצר החדש מבית 123, פסטורילקס 123. במוצר זה תמצאו מיצוי ייחודי של חומצת אמינו גאבא יחד עם תמצית הזעפרן ®affron ותמצית saffranal – הכל בתוך בקבוקון אחד המכיל 123 מ"ל מן התמצית.

משלוחים והחזרות

סוג משלוחסכום הזמנה
איסוף עצמיבכל קניה
משלוחסכום הזמנה

אולי יעניין אותך גם

  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Available Coupons
   123ma10 Get 10% off 10% הנחת מנהל
   123ma15 Get 15% off 15% הנחת מנהל
   123ma5 Get 5% off 5% הנחת מנהל
   123ma7 Get 7% off 7% הנחת מנהל
   Unavailable Coupons
   123kalfi2024 Get 10% off 10% הנחה יום הבחירות | 2024
   alfi Get 20% off
   purim24 Get 10% off מבצע פורים 2024 | 10% הנחה על כלל המוצרים
   פסח 15 Get 15% off 15% הנחה על כלל המוצרים
   דילוג לתוכן