תוספי התזונה של The123 - מגוון עשיר של פורמולות מקצועיות ואיכותיות לשיפור הבריאות ואיכות החיים!

הגוף שלנו זקוק לויטמינים, למינרליים, לחומצות אמינו ולרכיבי תזונה חיוניים נוספים - על מנת לתפקד בצורה מיטבית ולהישאר בריא ונמרץ.
לרוב, המזון אותו אנו צורכים ברמה יומיומית איננו מצליח לספק לגופנו את מגוון החומרים לו הוא זקוק - ועל כן, ההמלצה של מרבית התזונאים, הרופאים, והנטורופתים בעולם, היא לשלב תוספי תזונה איכותיים, על מנת לשפר את האיזון בגוף, למנוע מחלות ולהעניק לו את ה"תגבור" לו הוא זקוק!

אחד מעמודי התווך של The123 היא חטיבת תוספי התזונה - שהוקמה בראשית ימי החברה, מתוך ההכרה בחיוניותם לאיכות החיים שלנו ומתוך התוצאות המופלאות שאנו רואים כבר שנים רבות בקרב לקוחותינו. תוספי התזונה של The123 מעניקים מענה מקיף למגוון רחב של צרכים ותחומים, ביניהם:
  • נוגדי חמצון
  • ויטמינים ומינרלים
  • דיאטה
  • ספורט ועוד

מקצועי, איכותי וכחול לבן!

חטיבת תוספי התזונה של The123 כוללת מגוון עשיר ואיכותי של תוספי תזונה תוצרת כחול לבן, שהורכבו ונרקחו על ידי מומחים מובילים בתחום. הפורמולות השונות, מבוססות על צמחי מרפא חיוניים והן מיוצרות בתהליכים העומדים בתקנים הגבוהים ביותר - ובפיקוח משרד הבריאות!

מוכח, בטוח ויעיל!

פורמולות The123 מכילות רכיבים שהוכחו במאות מחקרים בתחום הרפואה טבעית ובספרות המקצועית ועומדות בסקר סיכונים הבודק באופן קפדני את בטיחות המוצר. והחשוב מכל - הפורמולות שלנו מוכיחות את עצמן יום יום עבור מאות רבות מלקוחותינו בארץ ובעולם ומסייעות להם לשמור על איכות חיים גבוה ועל אורח חיים בריא!

חטיבת תוספי המזון שלנו ממשיכה להתפתח כל העת, בהתאם לצרכי לקוחותינו ובהתאם לצרכים ההולכים וגדלים בתחום הבריאות, הספורט והלייף סטייל בעולם. אנו גאים על המפעל הזה ועל המשמעות המופלאה שלו בחיי לקוחותינו.

כדי להגשים איכות חיים גבוהה - הגוף שלך זקוק לעזרה!
אנחנו מזמינים אותך לשדרג את איכות חייך עם אחת מפורמולות
תוספי התזונה המובילות של The123

המידע באתר עשוי/ה לכלול מידע על צמחי מרפא המבוסס על מחקרים, ספרות מדעית ורפואה אלטרנטיבית. למען הסר ספק, אין לראות במידע זה ייחוס סגולות ריפוי כלשהן והוא אינו מיועד להנחות אותך או לשמש כהמלצה לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי.לאתר ליקוריץ
לאתר UP
חנות תוספי תזונה - בקרוב
נוגדי חמצון - בקרוב