מדיניות פרטיות

תקנון משפטי זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים בין חברת נ.ל.ס דיאט בע"מ ח.פ. 514772417 (להלן: "החברה") באמצעות אתר האינטרנט the123.co.il של החברה לבין לקוחותיה בכפוף לכללי תקנון זה. האמור בתקנון זה בלשון זכר נאמר מטעמי נוחיות בלבד, אולם מתייחס לנשים ולגברים כאחד. 
 
החברה רגישה לנושאי הפרטיות העולים עקב השימוש באינטרנט והיא מחויבת להגן על פרטיות חבריה. בעת הרשמתך, תתבקש לספק מידע מסוים הדרוש לחברה ("המידע"). אינך מחויב לספק לחברה את המידע כאמור ו/או לכל אדם אחר באם אינך מעוניין בשיתוף אותו מידע. עם זאת, מסירת מידע מסוים הינה הכרחית על מנת שנוכל ליצור עמך קשר . כמו כן, החברה תהא רשאית לאסוף מידע בקשר לגלישתך באתר ו/או באמצעות המידע אשר יימסר על ידך באופן פעיל, בין השאר באמצעות קבצי Cookies אשר יועתקו למחשב ממנו מתבצעת הגלישה, ניטור כתובת IP (או פרוטוקול תקשורת אחר) והעברת Pings. 
 
החברה לא תשתף כל מידע אישי רגיש, מידע פרטי ו/או מידע מזהה שלך (מידע פרטי עשוי לכלול שמות, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, גיל, תאריך לידה, מקום מגורים, וכו') ("המידע האישי"), בלי לקבלת את הסכמתך האקטיבית מראש של (Opt-In), אלא אם נדרשה לעשות זאת מכוח (א) הדין החל, צו שיפוטי או הליך משפטי אחר; (ב) פעולות הקשורות לפעילות בלתי חוקית או לחשש מפני תרמית, מצבים שמעוררים חשד לאיום פוטנציאלי על בטחונו של כל אדם אחר ו/או גורם אחר; ו/או (ג) הפרת תקנון זה; הכל, בכפוף לדין החל. עם זאת, החברה עשויה לספק את המידע האישי שלך לחברות בנות, לצדדים קשורים ו/או שותפיה וכן לעסקים ו/או לגורמים מהימנים אחרים לצורך עיבוד המידע האישי בשם החברה ("מקבלי המידע") ו/או לצרכי סליקה (כולל חיוב בקשר לאמצעי תשלום מקוונים כגון PayPal – ככל שתאפשר החברה שימוש בערוץ זה). גילוי המידע האישי על ידי החברה למקבלי המידע יהא כפוף לכך שמקבלי המידע יידרשו למלא אחר הוראות סעיף זה ו/או כל אמצעי סודיות ו/או אבטחה אחר.
 
החברה רואה חשיבות רבה לכך שהמזמין יבין את זכויות הפרטיות להן זכאי. לשאלות נוספות, שאילתות ו/או תלונות שעלולות להתעורר ביחס לענייני פרטיות הקשורים לפלטפורמה, לתכנית ו/או לכל מידע פרטי אחר, אנא צור קשר עמנו.
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Available Coupons
   123ma10 Get 10% off 10% הנחת מנהל
   123ma15 Get 15% off 15% הנחת מנהל
   123ma5 Get 5% off 5% הנחת מנהל
   123ma7 Get 7% off 7% הנחת מנהל
   Unavailable Coupons
   123kalfi2024 Get 10% off 10% הנחה יום הבחירות | 2024
   alfi Get 20% off
   purim24 Get 10% off מבצע פורים 2024 | 10% הנחה על כלל המוצרים
   פסח 15 Get 15% off 15% הנחה על כלל המוצרים
   דילוג לתוכן