מוסיפים איכות לחיים
The 123 -

השאיפה שלנו היא להיות הבחירה הטבעית של כל מי שרוצה להתחיל לחיות מחדש. אנחנו מאמינים מכל הלב, שכל אדם יכול לעשות שנוי לטובה, בכל רגע בחייו ולהגיע לאיכות חיים טובה יותר. השליחות שלנו היא לאפשר זאת לכמה שיותר אנשים בארץ ובעולם! בדיוק בשביל זה, אנחנו עוסקים בפיתוח מתמיד אחר חידושים בתחום הטיפוח ותוספי התזונה ומובילים ערכים של חדשנות, מקצוענות ואיכות בלתי מתפשרת.

שירות, שירות, שירות אנו מאמינים גדולים בחוויית השירות, כמו שאנחנו בוחרים בקפידה את הרכיבים במוצרים שלנו כך אנו בוחרים גם את ההון האנושי, על מנת שתהיה לכם חווית שירות יוצאת דופן.

"הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים"

סטיב ג'ובס

ואנחנו אוהבים…

אנחנו מאמינים שמגיע לכם את הטוב ביותר, לא ליד, לא קרוב ל… בלי להתפשר. לכן, בכל המוצרים שלנו תמצאו את הרכיבים האיכותיים ביותר שיגרמו לכם להרגיש הכי בחיים שהרגשתם בחיים.

All good inside

כל הטוב כבר בפנים, זו לא עוד סיסמה ריקה מתוכן, אלא חותם האיכות של תוספי התזונה שלנו.

אנחנו לא מתפשרים על חומרי הגלם שלנו, אנחנו עובדים ימים כלילות על מנת לתת לכם מוצר שהוא היהלום שבכתר, לא סתם הפקק שלנו בצורת יהלום…

במוצרים שלנו תמצאו רכיבים איכותיים ובחלקם גם פטנטים ייחודיים המבוססים על מחקרים קליניים.. כך שכל תא בגוף יודה לכם, וכשטוב לכם מבפנים, רואים את זה.

חפשו את חותמת האיכות  All good inside   ואת תעודות הבדיקה המצורפות בדפי המוצר באתר.

תוספי התזונה שלנו מיוצרים תחת בקרה של מערכת ניהול  איכות משולבת העונה לדרישות ISO22000 , HACCP ו – GMP תנאי ייצור נאותים על פי מערכת שאושרה ע"י שרות המזון – משרד הבריאות.

  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   10the123 Get 10% off
   דילוג לתוכן